دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۵۴۵۵
گزارشگر : ۷۶

قدردانی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از حماسه مردم در رزمایش ایران همدل

(شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۳۷

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن اشاره به کمک 25 میلیارد تومانی مردم و خیران به رزمایش ایران همدل، از همراهی همیشگی آنها قدردانی کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی ضمن قدردانی از مشارکت مردم  و خیران در جشن رمضان و رزمایش ایران همدل گفت: در ماه مبارک رمضان امسال حماسه‌ای پرشکوه از جنس ایثار و احسان خلق شد.

 وی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و تبعات اقتصادی و اجتماعی آن افزود: مردم نیک اندیش استان با مشارکت گسترده در رزمایش ایران همدل و دستگیری از نیازمندان و محرومین جامعه صحنه های زیبایی از همدلی و کمک مومنانه را به منصه ظهور و بروز گذاشتند.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی در ماه رمضان اشاره کرده و گفت: بعد از بیانات معظم له، کمیته امداد استان با اجرای رزمایش ملی ایران همدل و طرح اطعام مهدوی در طول ماه مبارک رمضان بیش از 90 هزار جیره خشک و 167 هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بین نیازمندان سراسر استان توزیع کرد.

وی ضمن تاکید بر همراهی مردم و خیران در این رزمایش خاطر نشان کرد: مردم نیک اندیش استان بالغ بر 25 میلیارد تومان کمک نقدی به این طرح بزرگ کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۱۹
(شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید