دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۴
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۷۴۴۵
گزارشگر : ۷۶
در گفتگویی مطرح شد؛

راه اندازی مشاغل خانگی با تسهیلات کمیته امداد آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۳۴

بانوی کارآفرین تبریزی با تسهیلات اعطایی کمیته امداد آذربایجان شرقی، ظرح خانگی میناکاری به راه انداخته و هنرآموز تربیت می کند.

به گزارش سایت خبری امداد،  یکی از بانوان کارآفرین موفق تبریزی در سال 97 توانست با دریافت وام 20 میلیون تومانی اشتغال از کمیته امداد استان آذربایجان شرقی کسب و کار میناکاری و سفال راه اندازی نماید.

او در تبریز بعد از مهرات آموزی و فعالیت کوتاه مدت در شهر همدان،  با دایر کردن کارگاهی در منزل برای علاقمندان به این هنر آموزش می دهد.

این بانوی کارآفرین می گوید: بعد از گرفتن وام از کمیته امداد، مبادرت به خرید وسایل و مواد اولیه کردم. در حال حاضر 10 هنرآموز دارم و تولیدات خود را از طریق شرکت در نمایشگاه های کمیته امداد و یا تبلیغات به فروش می رسانم.

وی می افزاید: علاقه ذاتی به هنر باعث شد به میناکاری و کار روی سفال بپردازم و از این کار لذت می برم.

این بانوی کارافرین از همت و اراده خود در این عرصه گفته و اهداف بلند خود را چنین شرح می دهد: در تلاش برای اخذ وام 30 میلیون تومانی از کمیته امداد هستم تا کارگاهی خارج از منزل دایر کرده و فعالیت خود را گسترش دهم.                                                                

او تاکید می کند: موفقیت در این مسیر را مدیون کمیته امداد هستم و از این نهاد به خاطر حمایت هایش تشکر می کنم.

این بانوی کارآفرین از فروش تولیدات خود راضی است و معتقد است چون کارهایش بیشتر جنبه تزئینی دارد مشتریان خاصی دارد اما گرانی های اخیر باعث کاهش قدرت خرید مردم و استقبال از آثار هنری شود.                                                                                                      

او می گوید: پستی و بلندی و سختی در هر کاری وجود دارد مهم این است که چگونه با این چالش ها روبرو شویم. باید توکل به خدا داشته باشیم چون خدای مهربان  مسیر را برای ما هموار می کند و گره های به ظاهر قفل شده را باز می کند.                                          

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۲۸
(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید