جزییات خبر

سه شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۷۵۳۳
گزارشگر : ۷۶
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی:

تهیه و توزیع تبلت بین دانش آموزان تحت حمایت

(سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۵

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تهیه و توزیع تبلت برای دانش آموزان در دست اجرا است.

به گزارش سایت خبری امداد، غلامعلی ملامهدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و گسترش آموزش مدارس در بستر اینترنت اظهار داشت: هم اکنون 12 هزار دانش آموز در استان زیرپوشش این نهاد حمایتی هستند که نیازمند تجهیزات و امکانات الکترونیکی مورد نیاز برای اتصال به سامانه شاد هستند.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی افزود: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تهیه و توزیع تبلت برای دانش آموزان در دست اجرا است.

وی خاطر نشان کرد: با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت زیر پوشش این نهاد حمایتی از آموزش مجازی با همکاری خیرین، این تبلت ها خریداری و در اختیار فرزندان مددجو قرار می گیرد.

ملامهدی خاطر نشان کرد: فرزندان مددجویان برای دسترسی به شرایط برابر آموزشی و داشتن امکانات الکترونیکی چشم انتظار کمک های خیران هستند.

وی ضمن تاکید بر ارتقای شاخص های آموزشی برای مقابله با فقر، گفت: تهیه تجهیزات الکترونیکی آموزشی از ترک تحصیل دانش‌آموزان زیرپوشش این نهاد جلوگیری می‌کند.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره برگزاری شور عاطفه ها بصورت غیرحضوری افزود: به دلیل شرایط کرونایی امسال پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهر برپا نشده و مردم نیک اندیش و خیران می توانند کمک های نقدی خود را با شماره گیری کد دستوری #041*8877* از طریق تلفن همراه بصورت ایمن و سریع پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۰
(سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید