جزییات خبر

شنبه / ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۹۵۸۷
گزارشگر : ۷۶
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی:

پرداخت ماهیانه بیش از 20 میلیارد تومان مستمری به نیازمندان تحت حمایت

(شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۴۱

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در 9 ماهه نخست سالجاری حدود 183 میلیارد تومان در قالب مستمری به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابراهیم جعفری اظهار داشت: با وجود اینکه وضعیت اقتصادی نامناسب فشار زیادی بر اقشار نیازمند وارد کرده ولی خیرین و مردم  در کنار کمیته امداد بوده و همه تلاش خود را برای کمک به نیازمندان بکار گرفته‌اند.
 
وی به افزایش مراجعات به کمیته امداد در شرایط دشوار کرونایی اشاره کرده و گفت: در 9 ماهه نخست سالجاری 12400 خانوار با 22031 نفر جذب کمیته امداد استان شدند.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی افزود: از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه حدود 183 میلیارد تومان در قالب مستمری به مددجویان تحت حمایت سالخورده یا از کار افتاده پرداخت شده که بطور متوسط ماهیانه بیش از 20 میلیارد تومان را شامل می شود.
 
وی خاطر نشان کرد: نیازمندان تحت حمایت علاوه بر دریافت مستمری ماهیانه، از خدمات درمانی، فرهنگی، بهداشتی، جهیزیه و آموزشی نیز بهره مند می شوند و برای افراد توانمند نیز اشتغالزایی صورت می گیرد.
 
جعفری بیان داشت: مردم نیک اندیش استان می توانند کمک های مالی خود به نیازمندان را از طریق شماره گیری کد #041*8877* بطور ایمن و سریع واریز نموده و در این خیر کثیر سهیم شوند.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۶۲
(شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید