جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۳
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۹۶۶۳
گزارشگر : ۷۶
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی:

کمیته امداد آذربایجان شرقی در ایام کرونا به داد جامعه و نیازمندان رسید

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۴۳

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای مدیران کمیته امداد آذربایجان شرقی پیرامون بررسی بودجه نهادهای حمایتی حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در جلسه شورای مدیران کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد از نهادهای انقلابی است که در طول 42 سال گذشته همواره مشکل گشا بوده است.
 
وی افزود: در منشور حکومتی امیرالمومنین(ع) که در نامه ایشان به مالک اشتر آمده، به تخصیص سهمی از بودجه به قشر مستضعف توجه ویژه شده و این مبانی اعتقادی و معنوی در کمیته امداد جاری و ساری است.
 
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خدمات کمیته امداد به اقشار محروم گفت: ریشه های فقر در جامعه به عواملی همچون اقتصاد بیمار، سیاست های غلط اقتصادی، عدم توزیع عادلانه ثروت، بیکاری و... برمی گردد.
 
وی افزود: سیاست های غلط اقتصادی منجر به بروز شکاف در جامعه و به وجود آمدن رانت می شود که در اثر آن ثروتمند هر روز ثروتمندتر و فقیر هر روز فقیرتر می شود.
 
حجت الاسلام میرتاج الدینی گفت: در صورت اصلاح سیاست های اقتصادی باری از دوش نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد برداشته می شود و خدمات این نهادها نیز گسترش می یابد.
 
وی ضمن تاکید بر توانمندسازی قشر محروم جامعه گفت: کمیته امداد در انجام این رسالت بخوبی ایفای نقش کرده است.
 
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خدمات حمایتی کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه اشتغال، مسکن و جهیزیه بیان داشت: کمیته امداد در ایام کرونا به داد جامعه و نیازمندان رسید.
 
وی خاطر نشان کرد: بودجه نهادهای حمایتی مورد توجه ویژه مجلس است و تلاش می شود تا محدودیت ها در این حوزه مرتفع شود.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۰۰
(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید