جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۰۴۲۲
گزارشگر : ۷۶

اهدای 26 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در شبستر

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۴۵

در مراسم نمادین با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان ملکان، 26 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شبستر اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ایوب محمدی قلعه با اشاره به اهدای 26 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند گفت: ارزش هر سری جهیزیه شامل یخچال، اجاق گاز، جارو برقی، فرش و ماشین لباسشویی بیش از 180 میلیون ریال و مجموعاً بالغ بر 4 میلیارد ریال است.
 
وی خاطر نشان کرد: این کمک ها همگی از محل مشارکت نیکوکاران و پایگاه های مقاومت بسیج تهیه و به نوعروسان تحت پوشش اهدا می شود.
 
رئیس کمیته امداد شهرستان شبستر افزود: از ابتدای سالجاری 75 فقره جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش این شهرستان با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی با همکاری و مساعدت خیرّین نیک‌اندیش اهدا شده است.
 
وی با اشاره به نقش مهم خیّران و بسیج در کمک و حمایت از خانواده های نیازمند اظهارکرد: خیرین منطقه و بسیجیان همیشه در صحنه شهرستان از آغاز همه گیری کرونا در کنار 4000 خانواده تحت پوشش کمیته امداد شبستر بودند و با مشارکت نیکوکاران و استفاده از ظرفیت خیرین، بخش زیادی از نیاز مددجویان برطرف شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۶۵
(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید