جزییات خبر

یکشنبه / ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۴
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۰۵۲۵
گزارشگر : ۷۶

پیوستن نمایندگان مردم آذربایجان شرقی در مجلس به پویش ایران مهربان

(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از پیوستن 5 تن از نمایندگان مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی به طرح ایران مهربان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، یونس فاتح با اعلام این خبر گفت: چهار نماینده از بین وکلای مردم تبریز و نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با پیوستن به طرح ایران مهربان، از کودکان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد حمایت کردند.
وی افزود: آقایان محمدحسین فرهنگی و روح الله متفکرآزاد از اعضای هیات رئیسه مجلس به همراه آقایان حجت الاسلام و المسلمین میرتاج الدینی و بیگی چهار نماینده مردم تبریز هستند که چند فرزند یتیم را تحت حمایت خود قرار دادند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: همچنین آقای مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز از این طرح استقبال و حمایت کرد.
وی اظهار داشت: این نمایندگان محترم ضمن پیوستن به طرح ایران مهربان، از مردم نیز خواستار حمایت از کودکان یتیم تحت حمایت کمیته امداد شدند.
فاتح ابراز امیدواری کرد با راه‌اندازی این پویش تا پایان سال آینده هیچ یتیم بدون حامی در استان وجود نداشته باشد.
وی گفت: مردم نیک اندیش استان می توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و انتخاب فرزند معنوی، کمک های خود را بطور مستقیم به حساب فرزندان یتیم و محسنین واریز کنند.
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۲۶۷
(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید